Potissimus
 
Codex d.o.o , Plese 7B, 9000 Murska Sobota, T: +386 (0)2 534 14 60, E: info@codex.si
Codex - Spletna trgovina
 
Dodatni program

Prodajni katalog

Oglejte si naš aktualni prodajni katalog Codex izdelkov.


> Download [.pdf]

Potrebujete pomoč?

+386 (0)2
534 14 60

vsak delavnik:
8:00-16:00

info@codex.si

Codex Agenti

Avstrija, Nemčija, Švica

  Iztok Frajman, mag. ekon. in posl. ved
T: +386 2 535 15 51
M: +386 41 639 878
S: iztok.frajman_1
E: iztok.frajman@codex.si
I: www.codex.si

Francija

  Dominik Kotnjek dipl. ekon.
T: +386 (0)2 534 14 78
M: +386 (0)51 280 871
S: dominik_codex
E: dominik.kotnjek@codex.si
I: www.codex.si

Grčija


 
Ioannis Koukorinis
T: +30 2410 552512
M: +30 6976 86 41 29
E: sales@koukorinis.gr
I: www.koukorinis.gr

Hrvaška

  Nenad Bartol
T: +385 (0)1 2405 804
M: +385 (0)98 690 397
S: codex-zg2
E: nenad.bartol@codex-zagreb.hr
I: www.codex-zagreb.hr

Italija


Tatjana Lang
T: +386 (0)2 534 14 63
M: +386 (0)51 643 595
E: tatjana.lang@codex.si
I: www.codex.si/it

Madžarska

Mitja Hajdinjak
T: +36 21 252 30 69
M: +386 (0)41 737 120
S: mitja.hajdinjak
E: mitja.hajdinjak@codex.si
I: www.codex.si

Poljska

  Dominika Walczak – Sankovic
T: +48 (0)12 394 65 88
M: +48 530 904 903
S: dominikaw_codex
E: dominika.wsankovic@codex.si
I: www.codex.si

Romunija

  Raul Dohan
T: +40 (0)741 217 367
M: +40 (0)745 660 006
S: dohanraul
E: office@plastteh.ro
I: www.plastteh.ro

Slovaška, Češka


Ing. Martin Tokárik
M: +420 727 889 100
E: martin.tokarik@codex.si
I: www.dsloziska.cz
I: www.codex.si/cz

Srbija

 
Božidar Glišić
T: +381 32 333 274
M: +381 64 1450 763
E: bozidar.glisic@codex.si
I: www.codex.si/sr

Španija


Jordi Brito
M: +386 (0)31 827 049
S: jbrito_codex
E: jordi.brito@codex.si
I: www.codex.si

Združeno kraljestvo Velike Britanije in Severna Evropa

 
Ian Samuel
T: +44 (0)20 8816 7019
S: samuel_codex
E: ian.samuel@codex.si

 

Postani
pooblaščeni partner

CODEX Potissimus

Spletni portal za pogodbene partnerje
- spletno naročanje, pregled cen in zalog, analize.

 
© CODEX d.o.o. 2009-2012.
Vse pravice pridržane.
Visa Blagovne znamke