Potissimus
 
Codex d.o.o , Plese 7B, 9000 Murska Sobota, T: +386 (0)2 534 14 60, E: info@codex.si
 
Doplňkový program

Prodejní katalog

Prostudujte si náš aktuální prodajný katalog codexových výrobků.


> Objednat katalog [.pdf]

Potřebujete pomoc?

+386 (0)2
534 14 60

Každý pracovní den:
8:00-16:00

info@codex.si

Kontakty podle oblasti

Centrální

T: +386 (0)2 534 14 60
M: +386 (0)41 664 076
E: info@codex.si

Ředitel

  Igor Banfi, dipl.ekon. 
T: +386 (0)2 534 14 72
S: igorb_codex
E: igor.banfi@codex.si


Obchodní ředitel

  Matej Šinko, ekon.
T: +386 (0)2 534 14 65
M: +386 (0)31 630 336
S: matejs_codex
E: matej.sinko@codex.si


Prodej - distribuce

  Dominika Walczak - Sankovic
Vedoucí distribučního prodeje
T: +48 (0)12 394 65 88
M: +48 530 904 903
S: dominikaw_codex
E: dominika.wsankovic@codex.si
I: www.codex.si



Karmen Banko, univ. dipl. prev.
prodava
T: +386 (0)2 534 14 79
M: +386 (0)41 639 161
E: karmen.banko@codex.si
Rakousko, Německo, Švýcarsko


  Dominik Kotnjek, dipl. ekon.
prodavač
T: +386 (0)2 534 14 78
M: +386 (0)51 280 871
E: dominik.kotnjek@codex.si
Francie

 
Tatjana Lang
prodavač
T: +386 (0)2 534 14 63
M: +386 (0)51 643 595
E: tatjana.lang@codex.si
Itálie

 
Andrej Gibičar
prodavač
T: +386 (0)2 535 15 53
S: gibicar_codex
E: andrej.gibicar@codex.si
 

Nákup - distribuce


Aleš Horvat
vedoucí distribuce
T: +386 (0)2 534 14 73
S: alesh01
E: ales.horvat@codex.si



Bojan Sobočan, dipl. ekon.
úředník pro distribuční zakázky
T: +386 (0)2 535 15 57
E: bojan.sobocan@codex.si


 
Sebastjan Dominko
úředník pro distribuční zakázky
T: +386 (0)2 535 15 50
E: sebastjan.dominko@codex.si

Prodej - první instalace (OEM)

 
Denis Kohek, univ. dipl. inž. str.
manažer prodeje OEM
T: +386 (0)2 534 14 69
E: denis.kohek@codex.si


 
Tadej Titan, dipl.org.tur.
prodavač
T: +386 (0)2 534 14 61
M: +386 (0)51 646 605
S: tadejt_codex
E: tadej.titan@codex.si


 
Dušan Grkinič
prodavač
T: +386 (0)2 534 14 76
M: +386 (0)41 731 109
S: dusan_codex
E: dusan.grkinic@codex.si


 
Martina Borko, dipl. ekon.
správce
T: +386 (0)2 534 14 68
E: martina.borko@codex.si


 
Mateja Šlebinger, mag. kult.
prodavač prodaje OEM
T: +386 (0)2 535 15 55
E: mateja.slebinger@codex.si

Nákup - první instalace (OEM)

 
Petra Purg
Vedoucí nákupu OEM
T: +386 (0)2 534 15 41
E: petra.purg@codex.si


 
Leo Sabotin
Vedoucí nákupu OEM
T: +386 (0)2 534 15 42
E: leo.sabotin@codex.si


Kvalitní

 
Fredi Širovnik, univ. dipl. gosp. inž
vedoucí kontroly kvality
T: +386 (0)2 535 15 58
E: fredi.sirovnik@codex.si

Prodej - Oleje

 
Nataša Kavčič
Prodej a nákup důstojníka
T: +386 2 535 15 59
M: +386 31 399 433 E: natasa.gomboc@codex.si

Mobility


Aleksander Nemec
Vedoucí mobility
T: +386 (0)2 535 15 66
M: +386 (0)51 620 632
E: aleksander.nemec@codex.si

Finance a účetnictví


Viktorija Klemenčič
vedoucí účetnictví
T: +386 (0)2 534 14 66
M: +386 (0)51 620 632
E: vika@codex.si



Natalija Klemenčič, dipl. ekon.
účetní
T: +386 (0)2 535 15 52
E: natalija.klemencic@codex.si


Dopravní společnost


Janez Sreš
vedoucí spedice a logistiky
T: +386 (0)2 534 14 67
M: +386 (0)41 658 320
S: logistic_codex
E: janez@codex.si



inž. Nataša Banfi
lodní a logistický důstojník
T: +386 (0)2 534 14 71
M: +386 (0)51 620 631
S: natasab_codex
E: natasa@codex.si


Informatika


Simon Prajndl, mag. ekon. in posl. ved
vedoucí informatiky
T: +386 (0)2 535 15 54
E: simon.prajndl@codex.si



Boštjan Gotar
Vývojář
T: +386 (0)2 535 15 43
E: bostjan.gotar@codex.si


Marketing


Dušan Radič
Vedoucí marketingu
T: +386 (0)2 535 15 51
M: +386 (0)41 639 878 dusan.radic@codex.si


Maloobchodní


Vinko Buzeti
vedoucí maloobchodního prodeje
T: +386 (0)2 534 14 70
M: +386 (0)51 615 443
E: vinko.buzeti@codex.si
Maloobchodní

sklad



 
Dejan Mitnjek
Ředitel skladu
T: +386 (0)2 534 14 62
E: dejan.mitnjek@codex.si



Jernej Tkalec
skladník
T: +386 (0)2 534 14 62
E: skladisce@codex.si


 
Boštjan Šafarič
skladník
T: +386 (0)2 534 14 62
E: skladisce@codex.si


 
Rok Buzeti
skladník
T: +386 (0)2 534 14 62
E: skladisce@codex.si


 
Sašo Franko
skladník
T: +386 (0)2 534 14 62
E: skladisce@codex.si


 
Borut Ropoša
skladník
T: +386 (0)2 534 14 62
E: skladisce@codex.si


 
Uroš Rojnik
skladník
T: +386 (0)2 534 14 62
E: skladisce@codex.si


 
Sašo Šarčević
skladník
T: +386 (0)2 534 14 62
E: skladisce@codex.si


 
Dominik Nemec
skladník
T: +386 (0)2 534 14 62
E: skladisce@codex.si


 
Primož Nemec
skladník
T: +386 (0)2 534 14 62
E: skladisce@codex.si


Čištění

 
Darja Cipot

 

Staňte se
autorizovaným
partnerem

CODEX Potissimus

Webový portál pro smluvní partnery
online prodej, kontrola zásob, analyzy.

 
© CODEX d.o.o. 2009-2012.
Všechna práva vyhrazena.
Visa Blagovne znamke